System Axiom® - Implanty Polska
System Axiom®
Implanty Axiom® to dzieło rodzinnej firmy Anthogyr, światowego lidera i prekursora w produkcji implantów, który od roku 1984 nieustannie dostarcza produkty o doskonałej jakości i parametrach technicznych, dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb zabiegowych pacjentów oraz lekarzy.
Implanty Axiom® powstają w iście laboratoryjnych warunkach, przy zachowaniu pełnej kontroli temperatury, wilgotności oraz czystości powietrza. Utrzymanie najwyższych standardów jakości, to nie tylko zasługa systemu opartego o normy ISO 9001, ISO 13485, ISO 9100 oraz znak CE. To także tradycja i dziedzictwo legendarnej szwajcarskiej precyzji, która wyróżnia produkty Anthogyr od momentu powołania firmy w roku 1850. Dzięki temu marka AXIOM® uchodzi za synonim doskonałości.
Leczenie implantologiczne to sprawdzona metoda rekonstrukcji częściowych i całkowitych braków uzębienia, która od lat 80 zmieniła życie milionów ludzi. Jeśli tylko chcesz, także i Ty możesz dołączyć do tego grona i na zawsze zapomnieć o stracie własnych zębów. Spełnisz swoje marzenia i wykreujesz uśmiech jakiego pragniesz. Dzięki implantom uśmiech będzie z Tobą na zawsze i poprowadzi Cię do sukcesów. Wykorzystaj szansę na zmianę swojego wizerunku!
Implanty Polska