Axiom® - Implanty Polska
Axiom®
AXIOM® to system chętnie wybierany przez lekarzy rozpoczynających swoją przygodę z implantologią. Chętnie też sięgają po niego lekarze z doświadczeniem i praktyką w innych systemach. AXIOM® to system uniwersalny, a zarazem niezwykle przyjazny,przynoszący lekarzowi prawdziwą satysfakcję niezależnie od stopnia zaawansowania i poziomu trudności wykonywanych zabiegów. To system, zaliczany do grupy premium, którego wartość wyraża się zarówno wspaniałymi rozwiązaniami technicznymi, jak i kilkudziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem. Obejmuje on nie tylko implanty, ale także narzędzia i urządzenia do przeprowadzania zabiegów, w tym różne wersje fizjodyspenserów.
Ten niezwykły dorobek i efekt wielu lat pracy wielkiego zespołu ludzi, pokoleń naukowców i inżynierów ,pasjonatów i odkrywców, poparty nowoczesnymi technologiami, odzwierciedla ją dzisiaj implanty AXIOM®. Implanty Axiom® są produkowane z medycznego tytanu w V klasie czystości, co jest absolutnie wyjątkowym wyróżnieniem systemu. Decyduje to o przewadze technologicznej w zakresie biokompatybilności oraz parametrów mechanicznych, najwyższej wytrzymałości na rozciąganie oraz najwyższej granicy plastyczności.
Osteokondukcyjna, hydrofilna i piaskowana powierzchnia implantów, pokryta jest dwufazowym fosforanem wapnia – Biphasic Calcium Phospate, co zapewnia optymalny przebieg osteointegracji. Szczelne stożkowe połączenie łącznika z implantem z wykorzystaniem Platform Switching,przyczynia się do utrzymania stabilnego poziomu tkanki miękkiej i kości. W portfolio Axiom® znajdują się implanty z poziomu kości, jak i z poziomu tkanki miękkiej, implanty uniwersalne do wszystkich typów kości oraz implanty agresywne dedykowane do kości miękkiej. Implanty występują w wielu średnicach i długościach, co pozwala na odbudowę wszystkich braków zębowych.
Do wprowadzania implantów Axiom® REGiPX służy ta sama kaseta chirurgiczna. Ergonomiczna, kompaktowa z czytelnym oznaczeniem jej elementów, daje lekarzowi poczucie bezpieczeństwa, a asystentce ułatwia proces sterylizacji. Do implantów bardzo wąskich – Axiom®2.8 przeznaczona jest specjalna, dedykowana kaseta chirurgiczna Axiom® 2.8 surgical kit. Uniwersalne połączenie implantu z łącznikiem pozwala na zastosowanie jednakowych śrub zamykających i gojących oraz komponentów protetycznych, niezależnie od rodzaju i średnicy implantu,a więc magazyn części protetycznych może być mniejszy.
System Axiom® posiada bardzo szeroki asortyment elementów protetycznych umożliwiających precyzyjną odbudowę braków zębowych, począwszy od pojedynczych koron, poprzez prace wielopunktowe, aż do złożonych odbudów w bezzębiu. Posiada też kompletne i kompatybilne rozwiązania protetyczne oparte o digitalizację procesową. System oferuje tlenek cyrkonu własnej produkcji, co daje gwarancję zachowania pełnej kontroli nad jakością produktów protetycznych, ich wytrzymałością, estetyką i trwałością.
Wszystkie protokoły chirurgiczne i protetyczne są jasno określone, dzięki czemu proces leczenia jest przewidywalny i może być kontrolowany na każdym etapie, dając lekarzowi poczucie bezpieczeństwa. Kompatybilność rozwiązań chirurgicznych i protetycznych sprawia, że system jest łatwiejszy w zastosowaniu przy każdym rodzaju zabiegów, niezależnie od stopnia złożoności. Wszystkie produkty powstają w oparciu o jednakowe standardy procesowe materiałowe i sprzętowe.
CAD-CAM
Sprzęt chirurgiczny i protetyczny
Części protetyczne
Implanty
Implanty Polska