Kariera

Vivamedia Spółka z o.o., właściciel portalu ImplantyPolska.pl, dystrybutor wiodących systemów implantologicznych, ogłasza konkurs na stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego w miastach: Gdańsk, Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Kraków, Katowice, Wrocław.

Mamy nadzieję złożyć oferty pracy osobom, które charakteryzuje:

  • znajomość branży medycznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja i komunikatywność
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • aktywna postawa i motywacja do pracy oraz chęć rozwijania swoich umiejętności
  • zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • umiejętność obsługi MS Office
  • znajomość języków obcych – będzie dodatkowym atutem.
  • wykształcenie wyższe
  • praktyka w poruszaniu się samochodem, prawo jazdy kat. B

Zadania, które stawiamy przedstawicielom regionalnym :

  • pozyskiwanie klientów
  • regularna, osobista opieka nad klientami pozyskanymi
  • doradztwo techniczne
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • raportowanie wyników

Wybrani kandydaci otrzymają:

  • atrakcyjną ofertę współpracy opartą o partnerstwo i współudział w kształtowaniu wizerunku Portalu
  • pracę przy dystrybucji wiodących światowych marek
  • motywacyjne warunki wynagradzania, premiowania i nagród
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji merytorycznych i sprzedażowych
  • narzędzia służbowe (samochód, telefon, komputer).

Uprzejmie prosimy o składanie aplikacji do dnia 30.06.2019 roku na adres: kariera@ImplantyPolska.pl

Złóż dokumenty i załącz:

  1. CV
  2. Zdjęcie
  3. Dyplom
  4. Inne

Prosimy o przesłanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vivamedia spółka z o.o. w postępowaniu rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, a w części, w której przekazane dane mogą przekraczać zakres rekrutacji, na podstawie mojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) . Oświadczam, iż przekazano mi informację, iż mam prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. W razie naruszenia prawa przysługuje mi prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kontakt w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych: rodo@vivamedia.pl